KAMPANYA DETAYLARI

KAMPANYAMIZI NELER KAPSIYOR?


Bu fırsatı kaçırmayın! Hem siz zahmet çekmeyin hem de eviniz kaliteli malzemelerle ve profesyollerce boyansın. Fırsat, ( 2+1) 100m2’ye kadar boş dairelerinizi (Dyo, Marshall, filli boya, Polisan) ürünleriyle 1.800TL yerine sadece 1500TL’ den , eşyalı dairelerinizi 1600 TL’denbaşlayan fiyatlar ile boyatma imkanı sunuyor

Bu fırsatı kaçırmayın! Hem siz zahmet çekmeyin hem de eviniz kaliteli malzemelerle ve profesyollerce boyansın. Fırsat, ( 3+1) 100m2’ye kadar boş dairelerinizi (Dyo, Marshall, filli boya, Polisan) ürünleriyle 2000 TL yerine sadece 1600TL’ den , eşyalı dairelerinizi 1750 TL’denbaşlayan fiyatlar ile boyatma imkanı sunuyor

Dairenizin 1 günde bitirilmesi için işinde tam anlamıyla profesyonel bir ekibe ihtiyaç var.
Boyama esnasında eşyaları düzenli tertipli bir şekilde toplamak. Evinizi Boyatacak ekibin yevmiyeleri, Malzemeler (boya, rulo, fırça, band vs), eşyaların ve yerlerin örtülmesi için kullanılan malzemeler ulaşım masrafları vs, Alt tarafta 100m2 bir daire’nin yekün tutarı  verilmiştir.

Dekor Yapı Ev boyamada bu tarz sorunlar bitsin diye Bünyesine 5 kişiden oluşan profesyonel sertifikalı usta ile 3 gün süren çileli boya yerine, Sadece 1 günde iş teslimatı sunuyor.

Bütün bunlar toplandığında yaklaşık 1500 – 1750 lira gibi bir gider ortaya çıkıyor.
Dekor Yapı kampanya fiyatlarından kar etmiyor, Amaç insanlara iş olanağı sağlamak ve istihdama katkıda bulunmak.
Şirketimiz onlarca ustaya iş imkanı sağlamakta ve bu bizi mutlu etmek için yeterli bir nedendir.

Dekor Yapı en iyi boyacı firması konumunda sektöre yön veren bir kuruluştur.
Beşiktaş,  cadde bostan’da mimarlık ofisine profesynel ekip desteği vermekteyiz, yanı sıra okul, hastane benzeri kamu hizmet binaların boya badana işlerini üstelenen firmamıza, Esas kar marjı bu alanlardan gelmektedir.

FİYAT TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Fiyat tespiti için mutlaka dairenizin kaç m2 olduğunu bilmeniz lazım, Tapudaki daire m2 baz alınabilir.
Örneğin dairenizi enine boyuna metre ile ölçebilirsiniz.

FİYATI ETKİLEYEN HUSUSLAR
Tahribat’lı daireler ekibin uygulamayı geç teslim etmesine neden olur ve Ekibi yorar, Bu nedenden dolayı paket fiyat burada uygulanmaz. Dairenizde birden fazla duvar yüzeyinde boya döküntüsü tamiri varsa bunu iletişime geçtiğiniz yetkili kişiyle mutlaka paylaşınız, aksi takdirde tahribat durumuna göre fark müşteriden talep edilir.

Teklif Al ‘dan form oluşturup veya WhatsApp’tan resim yollayabilir net fiyat alabilirsiniz.

Fiyatları Etkilemeyen faktörler.!
Az tamiratlı işlemi Lokal düzeyde olabilecek çivi, dübel, küçük çatlak vs, az sayıda tamiratları kapsar bunun için extra fiyat talep edilmez.

Fiyat tanımı ve fiyatın oluşumu hakında bilgi.!

1- Tahribat’lı daireler
2- Beyaz renk tercihinde

Kabarmış eski boyalar resimlerde örneği verdiğimiz daireler çok tahribat’ lı uzun zaman boyanmamış daireler kategorisine dahil olup, kampanya fiyatları bu tarz yerlerde uygulanamaz..!

Peki fiyatlara nasıl bir etkisi olur?
Dekor Yapı’dan evinizin boyanması için 1000 tl’ye anlaştığınızı varsayalım bu fiyatlara % 60 yansıması olur.

Alt resimlerde örneği verdiğimiz 1.2.3. resimdeki dairelerin sadece bir duvarında tahribat tespit edildi, Paket fiyatlarına 100tl fiyata ilave yapıldı, 4. ve 5. resimler aynı daireye ait resimler olup 2yerde tamirat için fiyata 200tl ilave edildi,
örnek (3+1 100m2 dolu eşyalı paket fiyat 1500tl+200tl tamirat =1700tl fiyat ile yapıldı.)

6’cı resimdeki daire birden fazla yerinde benzer boya dökülmesinden dolayı 3+1 100’m2 eşyalı daireye 2200tl fiyat verildi.

Renk değişikliğinde fiyat farkı isteniliyor mu?
Fark sadece koyu renklerden beyaza yakın boya seçiminde istenilir, örneğin kırmızı, oranj, bej, siyah, mavi, yeşil vs gibi koyu renklere boyanmış bir dairenin beyaz, beyaz’a yakın (yalın beyaz-masum beyaz) gibi renklerin istenilmesinde fiyat farkı çıkabilir .

Koyu renkli bir dairenin beyaz’a boyanması için  1 kat astar uygulaması ve 4 kat boya uygulamak gerekir, boya ve işçilik sarfiyatı fiyat farkına neden olur.

Bu uygulama için ne kadar fark öderim?
Koyu renklerden beyaz’a geçiş için % 60, Beyaz’a yakın renkte ise % 40 fark istenilir.

Paket fiyatlarında dikkat edilmesi gereken hususlar;
Paket fiyat Tüm Daire çeşitlerini kapsar ve fiyat değişkenliği yapmaz alt taraftaki resimde, daire temiz ve tamiratsız olarak değerlendirilir

NOT:  

kampanya fiyatlarına malzeme ve işçilik dahil, KDV hariçtir. Kampanya kapsamında; PolisanFilli BoyaMarshall, Dyo,  boya markalarından tercih edebilirsiniz, Tam silinebilir su bazlı saten iç cephe boya kullanılmaktadır. Bu fiyatlara çivi dübel tarzı az sayıda tamiratlar dahil olup kapı, pencere, balkon ve astar boyası yukarıdaki fiyatlara dahil değildir. Talep edildiği takdirde yada gerektiği durumlarda yukarıdaki fiyatlara eklenir. Diğer seçenekler için  numaralı  0532 710 5400 detaylı bilgi alabilir, teklif almak için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Paket kapsamı dışındaki uygulamalarımız
1 Adet Kapı (Aynı renkte) malzeme + işçilik =150TL
1 Adet balkon malzeme + işçilik =200TL
1 Adet dilimli döküm petek boyanması = 60,00.tl

İşçilik fiyatımız 1600,00tl fiyatın….%75: 1200TL
SARF MALZEME TUTARI:…………….%25: 400TL

Tavan Boyası 20kg

Duvar Boyası elegans 20 – 25 lt
2 Dekor 25’lik Rulo
1 Adet parmak rulo, 2 Adet 4 nolu Kestirme Fırçası
3 Adet Maskeleme Bandı
4 Zemin Örtüsü
4 Eşya Koruma Örtüsü
1 Adet 120’lik Zımpara
3 kg saten alçı

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Lütfen İletişime Geçiniz!

İstanbul’un  Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boyama hizmeti sunmaktayız.
Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Hemen Ara 0 5 3 2 7 1 0 5 4 0 0
Hemen Ara